The Mighty Quest for Epic Loot Preview: Polowanie na złoto w oparach absurdu

03.10.2012 o godzinie 13:37 napisane przez Marta Ejsmont w PreviewGry do pobraniaAction

Wielkie zamki wypchane pod sam dach skarbami  – w świeżo zapowiedzianej grze The Mighty Quest for Epic Loot wszystko kręci się wokół, kto by pomyślał, grabienia cennych łupów bez opamiętania. Zupełnie niedawno Ubisoft przedstawił nową grę free-2-play, która obecnie jest w fazie alpha. W The Mighty Quest for Epic Loot znajdziecie się w nadzwyczajnym świecie zwanym Opulencia, czyli w średniowiecznym królestwie, w którym w oddali jawi się wiele innych zamków.

W trailerze tej gry Hack'n'Slay sympatyczny Sir Painhammer opowiada, co się w życiu naprawdę liczy:
Na oficjalnej stronie gry Ubisoft przedstawił trzech bohaterów z gry – cóż, majątek jest głównym elementem nie tylko w życiu dzielnego Sir Painhammer, który przejął szczególnie przystojną aparycję, z kanciastą żuchwą w roli głównej, po swojej mamusi.
We wszystkich zamkach wirtualnego świata, uzbrojony w olbrzymi miecz przystojny osiłek Sir Painhammer, kroi wszystkich wrogów w cienkie paski. Milutki, nie można mu zarzucić. Ponadto na oficjalnej stronie gry możecie zapoznać się z łucznikiem Blackeye Bowgart lub z magikiem Earl of Evilosity. Już same imiona bohaterów wywołują grymas zdziwienia na twarzy.

Trzy kroki do sukcesu – My Home is my Castle

The Mighty Quest for Epic Loot można ogólnie potraktować dwojako. Z jednej strony masterkujecie nad własnym zamkiem, a z drugiej stronie spuszczacie łomot wrogim kreaturom w zamkach innych graczy rabując po drodze co się da. Bułka z masłem? Może, ale łatwo na pewno nie będzie.

Od samego początku: w grze jesteście właścicielem zamku. Oczywiście nie chcecie mieszkać w zupełnie nudnym, zwykłym zamku, w którym inni gracze mogą ukraść wasze zgromadzone skarby z łatwością, prawda? Prawda. I właśnie dlatego do waszej dyspozycji stoją urozmaicone moduły, które łączycie ze sobą wedle własnego uznania. W zamyśle chcecie oczywiście maksymalnie utrudnić życie każdemu śmiałkowi, który odważy się choć spojrzeć na wasze drogocenne kosztowności. Od zwykłych placów, krętych korytarzy aż po mroczne lochy i wypełnione aż po brzegi skarbce, w których Sknerus McKwacz czułby się jak w raju. W trakcie gry odblokujecie kolejne pomieszczenia, by powiększyć zamek – zakładając, że macie dosyć kasy. A kasę oczywiście zdobywacie plądrując inne zamki, lub poprzez funkcję premium. Przy tym wydawca Ubisoft daje wam wolną rękę przy rozbudowaniu zamku. Znudziły się wam dwa połączone moduły, wówczas możecie je ponownie rozdzielić, by wpakować pomiędzy nie inne pomieszczenie.
Po tym następuje decydujący krok: obrona waszego zamku. Przecież musicie chronić wasze skarby przed innymi graczami. Wraz z każdą bestią, którą postawicie w różnych pomieszczeniach, ulepszacie obronę – obojętnie czy z wielkim cyklopem, pająkami lub innymi groźnymi potworami. W grze znajdziecie również pułapki, możecie więc wykurzyć innych graczy za pomocą kręcących się miotaczy ognia.

Dobra, ale gdzie te złoto?

Trzeci krok w grze The Mighty Quest for Epic Loot jest czystym złotem, wasze oczy będą promieniowały radością! Jednak nie tylko złoto liczy się w tej grze do pobrania, również inne znalezione podczas plądrowania łupy są ośrodkiem zainteresowania.

Według wydawcy Ubisoft w grze czeka was ponad 500 różnych itemów! Wybierzecie się więc na poszukiwanie skarbów, spotkacie w zamkach inych graczy również wrogie postaci, które chętnie miałyby chrapkę na wyeliminowanie was. Przy odrobinie szczęścia i bitewnych umiejętności zgarniecie jednak szczególnie cenne itemy i zgromadzicie wielki majątek, dzięki któremu zapewniecie sobie znów kolejne pomieszczenia w waszym zamku jak i też silniejszych obrońców. I zaczynamy powtórkę z rozrywki...

Tytuł Hack'n'Slay z wielką porcją humoru

The Mighty Quest for Epic Loot

The Mighty Quest for Epic Loot

The Mighty Quest for Epic Loot wygląda na szczególnie zabawną grę z wielką porcją dowcipów i humoru. Na szczęście w tej grze free-2-play w centrum zainteresowania nie są tylko twarde ostrza i gotowanie gulaszu z zabitych potworów, ponieważ rozbudowa waszego zamku jest równie istotna i wymaga od was taktycznych umiejętności.

Poszukiwacze skarbów i wielbicieli zabijania potworów będą mieli szczególnie dużo zabawy w grze komiskowej The Mighty Quest of Epic Loot.

Na oficjalnej stronie gry już teraz możecie zarejestrować się do fazy testowej, kiedy tylko wydawca ubisoft wpuści pierwszych poszukiwaczy skarbów do nowej przygody online, dowiecie się o tym u nas.
Graj teraz w The Mighty Quest for Epic Loot
Gry do pobrania, Action, Hack'n'Slay
The Mighty Quest for Epic Loot ZdjęciaThe Mighty Quest for Epic Loot Zdjęcia
Typ:
Gry do pobrania
12latPolecamy:
od 12 lat
pokaż wszystkieTop gry online
The Mighty Quest for Epic Loot Tags
 • gry browserowe
 • the mighty quest for epic loot
 • magic: the gathering - tactics
 • gry farmerskie
 • browser quest
 • the mighty quest
 • he mighty quest for epic loot
 • do pobrania
 • budowanie
 • the mighty
 • gry podobne do shakes
 • quest
 • the might quest for epic loot
 • the mighty quest of epic loot
 • the mighty quest for epic
 • gry do pobrania
 • might and magic heroes online
 • mighty quest
 • the sims
 • gry na przeglądarkę